Kamizelki Taktyczne

Oferujemy szeroki wybór wyposażenie dla miłośników paintballu, ASG, a także pracowników służb mundurowych i wojska. Wśród asortymentu znajdziecie wiele produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Bez względu na to czy będziesz nosić je na poligonie czy w mieście.

Dostępna w ofercie kamizelka taktyczna jest niezwykle funkcjonalna i dostępna w wielu różnych wariantach kolorystycznych – czarnym, zielonym, brązowym, a także moro. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Co więcej oferowane produkty są bardzo lekkie, dzięki czemu użytkownik nie czuje, że ma je na sobie. To ogromne udogodnienie szczególnie dla pracowników służb mundurowych. Kamizelka wojskowa w większości modeli została wykonana z wodoodpornego materiału, dzięki czemu gwarantuje dobrą cyrkulację powietrza. To bardzo ważne szczególnie gdy użytkownicy noszą je w różnych warunkach i często przez długi czas.

Modele wojskowe i taktyczne są niezwykle funkcjonalne, dzięki dużej liczbie kieszeni w jakie zostały wyposażone.Pozwala to użytkownikom na przechowywanie niezbędnych drobiazgów zawsze pod ręką, bez obaw o ich zgubienie.Oczywiście w ofercie znaleźć można także modele bez kieszeni, a użytkownik może sam dobrać do niej niezbędne komponenty. Kamizelka taktyczna stworzona została z poliestru, który został dodatkowo wzmocniony warstwą PVC, dzięki czemu jest ona jeszcze bardziej elastyczna. Dostępne są również modele wykonane z nylonu, które najczęściej obszywa się siatką 3D pozwalającą na lepszą cyrkulację powietrza.

Dostępne w ofercie kamizelki wojskowe i taktyczne zostały stworzone z myślą o osobach korzystających z nich w różnych sytuacjach. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiedni model, który w pełni będzie odpowiadał jego potrzebom, bez względu na to czy są to tylko ćwiczenia na poligonie, normalna służba czy gra w paintball.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl