Profesjonalna Latarka Czołowa WIZARD C2 PRO V4 COLD

Producent: Armytek
Producent: Armytek
Ocena: 4.5 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 h
Cena: 443,00 zł 443.00
Cena na aukcjach: 399,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 443 pkt [?]
Na zwrot lub wymianę masz 30 dni

Opis

Armytek® Optoelectronics to wyspecjalizowana firma z Ontario w Kanadzie. Latarki Armytek® to potężna moc, rozwinięta technologia, funkcjonalność oraz trwałość niespotykana u innych producentów. Zespół badawczo-projektowy firmy Armytek® składa się z naukowców i inżynierów zajmujących się przemysłem wojskowym oraz kosmicznym. Latarki Armytek® budowane są na najlepszych, najnowocześniejszych i wyselekcjonowanych podzespołach produkowanych w Japonii i USA. Użyte materiały i technologie są poddawane brutalnym testom na uszkodzenia mechaniczne, topienie i ekstremalne temperatury. Wszystko to by spełnić surowe wymagania profesjonalistów z oddziałów specjalnych, nurków, ratowników, strażaków i speleologów. Właśnie dlatego wszystkie latarki Armytek® objęte są aż 10-cio letnią, pełną gwar.! Zapomnij o wszystkim, co już wiesz o latarkach, Armytek® to zupełnie nowa jakość. "THE MOST TECHNICALLY ADVANCED FLASHLIGHT IN THE WORLD".

Wizard C2 PRO v4 to następca modelu v3 - docenionego przez użytkowników na całym świecie. Wersja C2 PRO v4 została wzbogacona w szereg nowych rozwiązań i nowoczesnych technologii. Latarka posiada wydajniejszą i bardziej energooszczędną diodę XHP50.2, która podnosi moc latarki do imponujących 2500lm (zamiast 1800lm). Większy odbłyśnik i dopracowana optyka przepuszczająca więcej światła daje jeszcze lepszą, rozproszoną i gładką wiązkę oraz większy zasięg. Najnowszy akumulator o pojemności 3500mAh, zaktualizowana elektronika i oprogramowanie układowe wydłuża czas pracy latarki, nawet do 200h. Nowa ładowarka magnetyczna pozwala naładować akumulator w czasie krótszym o połowę (3h 40min). Zmieniona obudowa z nieco większą główką i poprawionym systemem chłodzenia (radiatorem) dla szybszego oddawania ciepła. Wizard w wersji C2 posiada nowe tryby prostego oraz zaawansowanego sterowania. Powiększony przycisk dla większej wygody obsługi oraz przyjemniejszej pracy. Zmianie uległy również styki, zastosowano system dwóch sprężyn pokrytych mosiądzem, które amortyzują akumulator podczas upadków i wstrząsów, zapewniają nieprzerwany przepływ prądu przez długie lata. Sama latarka jak i uprząż na głowę w odświeżonej wersji graficznej.

Latarka z serii Wizard C2 PRO v4 to latarka EDC stworzona dla wymagających użytkowników, sprawdza się w najcięższych warunkach. Odporna na działanie wody do głębokości 10m i upadki z wysokości 10m. Latarka działa w zakresie temperatur od 20°C do +40°C. Wizard PRO C2 to bardzo praktyczny model, może być używana jako czołówka, latarka ręczna lub rowerowa. Kątowa budowa gwarantuje nieograniczone możliwości zastosowań. Sercem latarki jest dioda Cree XHP50.2 o mocy 2500lm, optyka z soczewką rozpraszającą TIR daje zasięg światła do 131m. Zaawansowana elektronika stabilizuje moc i temperaturę latarki, 12 funkcji świecenia oraz dodatkowe możliwości. Kolorowa dioda pod przyciskiem w czytelny sposób komunikuje się z użytkownikiem informując go o funkcjach, stanie baterii i temperaturze układu.

Bogaty zestaw wyposażony w uchwyt rowerowy ABM-01 oraz uprząż na głowę. W komplecie znajduje się również akcesoryjny klips do pasa i odzieży, zestaw zapasowych O-ringów oraz wygodna ładowarka USB. Latarka jest zasilana wydajnym akumulatorem Li-Ion 18650 3500mAh z zestawu. Latarka jest zapakowana w estetyczne pudełko.

Źródło światła stanowi amerykańska dioda CREE XHP50.2 White o mocy 2500 lumenów. Barwa światła 5500K (neutralna biała) dobrze odwzorowuje kolory. Bardzo silny snop światła daje zasięg skuteczny do 131m. Odbłyśnik z polerowanego na lustro aluminium, odbija emitowaną wiązkę. Odbłyśnik umieszczony pod kątem prostym do obudowy latarki. Soczewka TIR skupia światło zwiększając zasięg. Zintegrowany dyfuzor optymalizuje, rozprasza i wygładza wiązkę oświetlając bliską oraz daleką okolicę bez "efektu tunelu". Poświata jest tak silna, że oświetla całe pomieszczenia i drogi. Osłona soczewki wykonana z hartowanego szkła, odpornego na zarysowania i stłuczenie, wykończonego zieloną powłoką antyrefleksyjną.

Latarka jest zasilana wysokiej klasy akumulatorem Li-Ion 18650 3500mAh, 3,7V, 13Wh. Ogniwo pozbawione PCB, dzięki czemu może pracować pod dużym obciążeniem. Latarka nie wymaga PCB ponieważ sama posiada rozwinięte zabezpieczenia. Nowy standard ogniw z płaskimi biegunami. Zabezpieczenie przeciwwybuchowe i samodzielny systemem ograniczenia temperatury, zamontowane w ogniwie. Kompaktowa ładowarka magnetyczna ze złączem USB, umożliwia ładowanie pod komputerem, powerbankiem, ładowarką smartfona lub samochodową. Szybka ładowarka posiada wbudowane diody informujące o stanie ładowania lub złym podłączeniu do gniazda latarki.

Elektronika bazująca na mikroprocesorowych układach scalonych - rozwinięta funkcjonalność. Latarka posiada 12 funkcji świecenia: Turbo3 2500lm, Turbo2 1750lm, Turbo1 870lm, Main3 370lm, Main2 160lm, Main1 45lm, Firefly3 6lm, Firefly2 1,5lm, Firefly1 0,15lm, Strobe3 10Hz 2500lm, Strobe2 1Hz 2500lm, Strobe1 1Hz 160lm. Szybkie błyski służą dla dezorientacji napastnika oraz sygnalizowania sytuacji awaryjnej. Opcja inteligentnego włączania latarki w sześciu trybach: zapamiętanej mocy (memorized), trybie niskiej mocy (Firefly), w trybie zwykłym (Main), trybie mocnym (Turbo), trybie uproszczonym i zaawansowanym oraz płynnego przejścia. Płynna regulacja mocy poprzez przytrzymanie przycisku i puszczenia go w odpowiednim trybie. Przełączanie funkcji jest szybkie, proste i intuicyjne, a odbywa się za pomocą gumowanego przycisku umieszczonego instynktownie pod palcem na głowicy. Włączenie latarki na wyczucie nie stanowi problemu nawet w całkowitej ciemności, a sam przycisk chroniony jest przed przypadkowym wciśnięciem.

Inteligentne systemy czuwają nad stabilizacją siły światła, poborem prądu, przekroczeniem dopuszczalnej temperatury, krytycznym wyładowaniem i uszkodzeniem ogniwa. Pod włącznikiem umieszczono wielokolorową diodę sygnalizującą stan latarki. Kolor, częstotliwość oraz ilość błyśnięć informuje o stanie baterii, temperaturze układu i przełączaniu pomiędzy funkcjami. LOW BATTERY LEVEL INDICATOR - dioda pod przyciskiem informuje o stanie baterii. Kolor zielony informuje o naładowaniu 100-75%, żółty poniżej 75%, pomarańczowy poniżej 25% i czerwony poniżej 10%. Funkcja wskazania stanu baterii zużywa bardzo mało energii, na jednej baterii może działać nawet 25 lat. Funkcja ta szczególnie przydatna podczas przechowywania latarki w gotowości do użycia oraz ułatwia jej odnalezienie w ciemnościach. Istnieje możliwość wyłączenia funkcji wskazania stanu baterii. HIGH TEMPERATURE LEVEL INDICATOR - kiedy temperatura latarki przekroczy poziom ostrzegawczy wskaźnik LED miga z większą częstotliwością. Przy poziomie krytycznym zmienia się częstotliwość i kolor światła wskaźnika. CONSTANT LIGHT - program odpowiadający za ciągłość mocy świecenia, wykorzystuje maksymalne możliwości baterii oraz diody dzięki technologi Overboost. Chroni baterię przed krytycznym przegrzaniem i spadkiem napięcia. DIGITAL LIGHT STABILIZATION & SAFE SOFT-START SYSTEM - monitoruje woltaż, włącza latarkę na dopuszczalnym poziomie świecenia i stopniową ją obniża kiedy napięcie akumulatora drastycznie spada. Przedłuża to czas działania latarki na baterii przy użyciu całej dostępnej energii, wydłuża również żywotność akumulatora. ACTIVE TEMPERATURE CONTROL - latarka posiada zewnętrzny radiator, jednak przy dużej mocy trybu Turbo może się przegrzewać powyżej temperatury 58°C, system stopniowo obniża jasność do przestudzenia.

Korpus latarki z japońskiego, wysokogatunkowego aluminium lotniczego. Głowica, tubus i tail cap wykonane w technologi CNC z jednego kawałka aluminium. Monolityczna budowa zapewnia największą wytrzymałość. Konstrukcja została poddawana wymagającym testom na miażdżenie, upadki, mrożenie, przegrzanie i topienie. Odporna na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Latarka jest całkowicie odporna na penetrację kurzu i ciał stałych w najwyższym standardzie IP68, wodoodporna w zanurzeniu do 10m na 5h (nadaje się do nurkowania). Latarka jest odporna na upadki z wysokości 10m. Wyprofilowanie obudowy gwarantuje pewny chwyt, nawet w grubych rękawicach i wzmacnia jej wytrzymałość mechaniczną. Koronka wykonana z twardej stali nierdzewnej. Matowa powłoka anodyzowana zabezpieczona przed trwałymi zarysowaniami (anti-scratch), twarda anodyzacja III stopnia 400 HV (z zewnątrz i w środku). Odczepiany klips do pasa wykonany ze stali sprężynowej. Płaski koniec rękojeści umożliwia na pionowe postawienie latarki funkcja "reflektora", możliwe jest również położenie latarki płasko, funkcja "świeczki". Jedyny odkręcany element to tailcap, który łączony jest z korpusem za pomocą grubego gwintu kwadratowego - odpornego na uszkodzenia. Dwa gumowe O-ringi zabezpieczają wnętrze przed penetracją wody (w komplecie zapasowe uszczelki).

Zestaw akcesoriów do mocowania latarki pozwala korzystać z niej bez użycia rąk. Latarka może być założona na głowie, ciele, plecakach, odzieży, kierownicy roweru lub kaskach. Silny magnez neodymowy umieszczony w podstawie rękojeści daje opcję mocowania latarki na przedmiotach metalowych, także zaokrąglonych. Uniwersalny uchwyt z tworzywa POM zaczepia się w prowadnicach na korpusie latarki, szybkość oraz prostota wpięcia i wpięcia. Uchwyt przystosowany do mocowania z paskami na głowę, taśmami szelek plecaków i systemem modularnym MOLLE/PALS, lub różnych przedmiotów za pomocą opasek do kabli. Uchwyt umożliwia na szybką zmianę kąta nachylenia latarki. Wygodne paski na głowę wykonane z elastycznej taśmy tekstylnej nie ciągnącej włosów. Pasek okalający razem z pasem nagłownym gwarantują stabilne trzymanie latarki podczas aktywności fizycznej lub na kaskach. Zdejmowany klips do pasa ze stali sprężynowej, również umożliwia korzystanie z latarki bez użycia rąk, pozwala zamocować ją na odzieży, oporządzeniu lub rożnych przedmiotach.

Uchwyt rowerowy ABM-01 został zaprojektowany do stabilnego mocowania latarek klasycznych i kątowych o średnicy ok. 25 mm (Wizard, Tiara, Elf, Partner). Szczęki zostały wyprofilowane tak, że rozchylają się podczas wciskania latarki solidnie ją łapiąc. Dodatkowe zabezpieczenie przed zgubieniem latarki w postaci grubego O-ringu gumowego, przydatne podczas wywrotek i trudnych zjazdach po głazach i kamieniach. Wpięcie i wypięcie latarki trwa kilka sekund, podobnie jak regulacja kąta jej nachylenia. Montaż współpracuje z kierownicami rowerowymi i rurkami o średnicy 25,4 - 31,8mm, a także sztycami oraz niektórymi mostkami i ramami. Uchwyt posiada możliwość założenia na każdym twardym elemencie jak, nóż, saperka, kij, wiosło. W komplecie dwie redukcje gumowe, gruba z antypoślizgowymi wypustkami oraz cienka z taśmą dwustronną 3M. Montaż wykonany z solidnego tworzywa, odpornego na ekstremalne warunki atmosferyczne i temperatury, odpornego na upadki na beton oraz uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo jest na tyle sprężyste by mocno złapać latarkę, jednocześnie plastyczne by dostosować się podczas montażu na kierownicy. Mocowanie jest szybkie i pewne, następuje poprzez dokręcenie śruby blokującej. Śruba zakończona nakrętką z wygodnym pokrętłem, umożliwia łatwe dokręcenie palcami. Heksagonalny łepek (śrubokręt oczkowy) do awaryjnego odkręcania śruby w wypadku zbyt mocnego dokręcenia.

 • oryginalny produkt Kanadyjskiej firmy ARMYTEK®
 • WIZARD C2 PRO v4 MAGNET USB
 • profesjonalna latarka kątowa, ręczna / czołówka
 • 10-CIO LETNIA PEŁNA GWAR.
 • najnowsze technologie, najwyższa jakość
 • wodoodporność IP68 (10m), odporność na upadki z 10m
 • ultra jasna, amerykańska dioda Cree XHP50.2, 2500lm
 • temperatura światła 5500 K - neutralne białe
 • zasięg skuteczny światła do 131m
 • maksymalny czas świecenia do 200 dni
 • odbłyśnik z polerowanego aluminium
 • zaawansowana soczewka TIR z dyfuzorem 70°/ 120°
 • miękka, rozproszona wiązka, bez efektu tunelu
 • szkło hartowane z zielonym antyrefleksem
 • mikroprocesorowe układy scalone: 12 funkcji świecenia
 • tryby świecenia: Firefly, Main, Turbo, Strobo, Memorized
 • tryb uproszczonego i zaawansowanego sterowania
 • łatwe przełączanie pomiędzy funkcjami
 • wygodny, gumowy przycisk pod kciukiem - powiększony
 • systemy stabilizacji światła, temperatury i prądu ogniwa
 • wielokolorowa dioda informująca o stanie latarki pod przyciskiem
 • łatwy i czytelny system komunikacji latarki z użytkownikiem
 • informacje o stanie naładowania baterii i temperaturze latarki
 • czujnik fizycznej temperatury układu, automatyczne studzenie
 • zasilanie: akumulator Li-Ion 18650 3500mAh, 3,7V, 13Wh
 • zabezp. przeciwwybuchowe i systemem ograniczenia temperatury
 • szybka ładowarka magnetyczna USB z diodami sygnalizującymi
 • japońskie aluminium lotnicze, monolityczny korpus CNC
 • twarda anodyzacja III stopnia 400 HV, anti scratch
 • nierdzewna koronka ze stali
 • solidny gwint kwadratowy
 • płaski koniec rękojeści, funkcja reflektora i świeczki
 • wygodne paski na głowę
 • możliwość mocowania na głowie, ciele i przedmiotach
 • opcja montażu na kierownicy, kasku, drzewach, itd.
 • uchwyt kompatybilny z plecakami i systemem modularnym MOLLE/PALS
 • łatwa zmiana kąta świecenia w uchwycie
 • silny magnes neodymowy w rękojeści
 • zdejmowany klips do pasa i odzieży

średnica reflektora: 33 mm

 • długość: 112 mm
 • średnica korpusu: 20.4 mm
 • waga: 65 g

funkcje świecenia (czas pracy):

 • Turbo3 2500lm ( 2h 40 min) - 650lm po 30 sek
 • Turbo2 1750lm (2 h 45 min) - 650lm po 2 min
 • Turbo1 870lm (2 h 50 min) - 350lm po 9 min
 • Main3 370lm ( 5 h 15 min)
 • Main2 160lm (12 h 15 min)
 • Main1 45lm (43h)
 • Firefly3 6lm (12 dni)
 • Firefly2 1,5lm (40 dni)
 • Firefly1 0,15lm (200 dni)
 • Strobe3 10Hz 2500lm (5 h 45 min) - 650lm po 100 sek
 • Strobe2 1Hz 2500lm (12 h) - 650lm po 12 min
 • Strobe1 10Hz 160lm (55 h)

w zestawie:

 • latarka WIZARD C2 PRO v4
 • akumulator 18650
 • ładowarka magnetyczna USB
 • uchwyt na kierownicę / rurki ABM-01
 • paski na głowę
 • klips do pasa i odzieży
 • zapasowe uszczelki 2 szt.
 • instrukcja (PL)
 • pudełko
 • uniwersalny montaż na rower / rurki ABM-01
 • solidne tworzywo, odporne na mróz i upadki na beton
 • szczęki mocno łapią latarkę, szybkie mocowanie
 • dodatkowe zabezpieczenie, gumowy O-ring
 • opcja zdjęcia zabezpieczenia gumowego
 • łatwa regulacja kąta świecenia
 • pewne mocowanie na rurkach 25,4 - 31,8mm
 • gruba guma redukcyjna z wypustkami
 • cienka gumka samoprzylepna (taśma 3M)
 • śruba blokująca z wygodnym pokrętłem
 • wymiary: ok. 9 x 4,5 x 3 cm
 • waga: ok. 25g

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl