Profesjonalna Latarka Czołowa WIZARD PRO V3 WARM

Producent: Armytek
Producent: Armytek
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: brak towaru
Cena: 354,00 zł 354.00
Cena na aukcjach: 29,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 354 pkt [?]
Na zwrot lub wymianę masz 30 dni

Opis

Armytek® Optoelectronics to wyspecjalizowana firma z Ontario w Kanadzie. Latarki Armytek® to potężna moc, rozwinięta technologia, funkcjonalność oraz trwałość niespotykana u innych producentów. Zespół badawczo-projektowy firmy Armytek® składa się z naukowców i inżynierów zajmujących się przemysłem wojskowym oraz kosmicznym. Latarki Armytek® budowane są na najlepszych, najnowocześniejszych i wyselekcjonowanych podzespołach produkowanych w Japonii i USA. Użyte materiały i technologie są poddawane brutalnym testom na uszkodzenia mechaniczne, topienie i ekstremalne temperatury. Wszystko to by spełnić surowe wymagania profesjonalistów z oddziałów specjalnych, nurków, ratowników, strażaków i speleologów. Wiele modeli latarek Armytek® jest odporne na upadki z 10-tego piętra i zanurzenie na 50 metrów. Właśnie dlatego wszystkie latarki Armytek® objęte są aż 10-cio letnią, pełną gwarancją! Zapomnij o wszystkim, co już wiesz o latarkach, Armytek® to zupełnie nowa jakość. "THE MOST TECHNICALLY ADVANCED FLASHLIGHT IN THE WORLD".

Wizard PRO v3 (najnowsza wersja) to latarka EDC stworzona dla wymagających użytkowników, sprawdza się w najcięższych warunkach. Odporna na działanie wody do głębokości 10m i upadki z wysokości 10m. Wizard PRO to bardzo praktyczny model, może być używana jako czołówka, latarka ręczna lub rowerowa. Kątowa budowa gwarantuje nieograniczone możliwości zastosowań. Sercem latarki jest dioda Cree XHP50 o mocy 2150lm, optyka z soczewką rozpraszającą TIR daje zasięg światła do 130m. Zaawansowana elektronika stabilizuje moc i temperaturę latarki, 11 funkcji świecenia oraz dodatkowe możliwości. Kolorowa dioda pod przyciskiem w czytelny sposób komunikuje się z użytkownikiem informując go o funkcjach, stanie baterii i temperaturze układu. Bogaty zestaw, wyposażony w mocowania na głowę i ciało, oporządzenie, kask lub kierownicę rowerową. W komplecie znajduje się również akcesoryjny klips do pasa i odzieży, zestaw zapasowych O-ringów oraz wygodna ładowarka USB. Latarka jest zasilana wydajnym akumulatorem Li-Ion 18650, który znajduje się w komplecie. Magnes neodymowy wbudowany w nasadę rękojeści umożliwia mocowanie latarki na metalowych przedmiotach. Wizard PRO v3 jest zapakowana w estetyczne pudełko.

Źródło światła stanowi amerykańska dioda CREE XHP50 (WARM) o mocy 2150 lumenów, 3900 kandeli. Ciepłe światło poprawia widzenie i odwzorowanie barw. Bardzo silny snop światła daje zasięg skuteczny do 130m, niższy o 3% przy diodzie Warm. Odbłyśnik z polerowanego na lustro aluminium, odbija 80% emitowanej wiązki, umieszczony pod kątek prostym do obudowy latarki. Soczewka TIR skupia światło zwiększając zasięg. Zintegrowany dyfuzor optymalizuje, rozprasza i wygładza wiązkę oświetlając bliską oraz daleką okolicę bez "efektu tunelu". Poświata jest tak silna, że oświetla całe pomieszczenia i drogi. Osłona soczewki wykonana z hartowanego szkła, odpornego na zarysowania i stłuczenie, wykończonego zieloną powłoką antyrefleksyjną. Latarka jest zasilana wysokiej klasy akumulatorem Li-Ion 18650 3200mAh, 3,7V, 11,8Wh wyprodukowanym przez japoński Panasonic. Ogniwo pozbawione PCB, dzięki czemu może pracować pod dużym obciążeniem. Latarki nie wymaga PCB ponieważ sama posiada rozwinięte zabezpieczenia. Nowy standard ogniw z płaskimi biegunami. Zabezpieczenie przeciwwybuchowe i samodzielny systemem ograniczenia temperatury, zamontowane w ogniwie. Kompaktowa ładowarka magnetyczna ze złączem USB, umożliwia ładowanie pod komputerem, powerbankiem, ładowarką smartfona lub samochodową. Ładowarka posiada wbudowane diody informujące o stanie ładowania lub złym podłączeniu do gniazda latarki.

Elektronika bazująca na mikroprocesorowych układach scalonych, rozwinięta funkcjonalność. Latarka posiada 11 funkcji świecenia (OFT lm): Turbo2 1800lm, Turbo1 900lm, Main3 390lm, Main2 165lm, Main1 30lm, Firefly3 5,5lm, Firefly2 1,5lm, Firefly1 0,15lm, Strobe3 10Hz 1800lm, Strobe2 1Hz 1800lm, Strobe1 1Hz 165lm. Szybkie błyski służą dla dezorientacji napastnika oraz sygnalizowania sytuacji awaryjnej. Opcja inteligentnego włączania latarki w sześciu trybach: zapamiętanej mocy (memorized), trybie niskiej mocy (Firefly), w trybie zwykłym (Main), trybie mocnym (turbo), trybie migania (strobo), trybie taktycznym (nadawania) i płynnego przejścia. Tryb taktyczny pozwala ma świecenie latarki wyłącznie przy naciśniętym przycisku, opcja ta umożliwia nadawanie sygnałów lub alfabetu Morse'a. Płynna regulacja mocy poprzez przytrzymanie przycisku i puszczenia go w odpowiednim trybie. Przełączanie funkcji jest szybkie, proste i intuicyjne, a odbywa się za pomocą gumowanego przycisku umieszczonego instynktownie pod palcem na głowicy. Włączenie latarki na wyczucie nie stanowi problemu nawet w całkowitej ciemności, a sam przycisk chroniony jest przed przypadkowym wciśnięciem.

Inteligentne systemy czuwają nad stabilizacją siły światła, poborem prądu, przekroczeniem dopuszczalnej temperatury, krytycznym wyładowaniem i uszkodzeniem ogniw. Pod włącznikiem umieszczono wielokolorową diodę sygnalizującą stan latarki. Kolor, częstotliwość oraz ilość błyśnięć informuje o stanie baterii, temperaturze układu i przełączaniu pomiędzy funkcjami. LOW BATTERY LEVEL INDICATOR - dioda pod przyciskiem informuje o stanie baterii poprzez dwa mignięcia w ostępie co 5 sek. Kolor zielony informuje o naładowaniu 100-75%, żółty poniżej 75%, pomarańczowy poniżej 25% i czerwony poniżej 10%. Funkcja wskazania stanu baterii zużywa bardzo mało energii, na jednej baterii może działać do 25 lat. Jest szczególnie przydatna podczas przechowywania latarki w gotowości do użycia i ułatwia jej odnalezienie w ciemnościach. Istnieje możliwość wyłączenia funkcji wskazania stanu baterii. HIGH TEMPERATURE LEVEL INDICATOR - kiedy temperatura latarki przekroczy poziom ostrzegawczy wskaźnik LED miga trzykrotnie, co dwie sekundy. Przy poziomie krytycznym zmienia się częstotliwość i kolor światła wskaźnika. CONSTANT LIGHT - program odpowiadający za ciągłość mocy świecenia, wykorzystuje maksymalne możliwości baterii oraz diody dzięki technologi Overboost. Chroni baterię przed krytycznym przegrzaniem i spadkiem napięcia. DIGITAL LIGHT STABILIZATION & SAFE SOFT-START SYSTEM - monitoruje woltaż, włącza latarkę na dopuszczalnym poziomie świecenia i stopniową ją obniża kiedy napięcie akumulatora drastycznie spada. Przedłuża to czas działania latarki na baterii przy użyciu całej dostępnej energii, wydłuża również żywotność akumulatora. ACTIVE TEMPERATURE CONTROL - latarka posiada zewnętrzny radiator, jednak przy dużej mocy trybu Turbo może się przegrzewać powyżej temperatury 60°C, system stopniowo obniża jasność do przestudzenia. Gdy temperatura latarki się obniży, wysoka moc (tryb Turbo) zostaje ponownie przywrócony automatycznie. Funkcja ta w przeciwieństwie do modeli innych producentów nie opiera się na czasie świecenia lecz na fizycznej temperaturze czujnika. Gdy warunki atmosferyczne chłodzą latarkę, aktywna kontrola temperatury nie włącza się lub tylko trochę obniża moc światła.

Korpus latarki z japońskiego, wysokogatunkowego aluminium lotniczego. Latarka wykonana w technologi CNC z jednego kawałka aluminium, monolityczna budowa zapewnia największą wytrzymałość. Konstrukcja została poddawana wymagającym testom na miażdżenie, upadki, mrożenie, przegrzanie i topienie. Odporna na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Latarka jest całkowicie odporna na penetrację kurzu i ciał stałych - IP68, wodoodporna w zanurzeniu do 10m na 5h (nadaje się do nurkowania). Latarka jest odporna na upadki z wysokości 10m. Wyprofilowanie obudowy gwarantuje pewny chwyt, nawet w grubych rękawicach i wzmacnia jej wytrzymałość mechaniczną. Koronka wykonana z twardej stali nierdzewnej. Matowa powłoka anodyzowana zabezpieczona przed trwałymi zarysowaniami (anti-scratch), twarda anodyzacja III stopnia (z zewnątrz i w środku). Odczepiany klips do pasa wykonany ze stali sprężynowej. Płaski koniec rękojeści umożliwia na pionowe postawienie latarki funkcja "reflektora", możliwe jest również położenie latarki płasko, funkcja "świeczki". Jedyny odkręcany element to tailcap, który łączony jest z korpusem za pomocą grubego gwintu kwadratowego - odpornego na uszkodzenia. Dwa gumowe O-ringi zabezpieczają wnętrze przed penetracją wody (w komplecie zapasowe uszczelki).

Zestaw akcesoriów do mocowania latarki pozwala korzystać z niej bez użycia rąk. Latarka może być założona na głowie i ciele, plecakach, odzieży, kierownicy roweru lub kaskach. Silny magnez neodymowy umieszczony w podstawie rękojeści daje opcję mocowania latarki na przedmiotach metalowych, także zaokrąglonych. Uniwersalny uchwyt z tworzywa POM zaczepia się w prowadnicach w korpusie latarki, szybkość oraz prostota wpięcia i wpięcia. Uchwyt przystosowany do mocowania z paskami na głowę, taśmami szelek plecaków i systemem modularnym MOLLE/PALS, lub różnych przedmiotów za pomocą opasek do kabli (np. kierownica roweru). Uchwyt umożliwia na szybką zmianę kąta nachylenia latarki. Wygodne paski na głowę wykonane z elastycznej taśmy tekstylnej, nie ciągną włosów. Pasek okalający razem z pasem nagłownym gwarantują stabilne trzymanie latarki podczas aktywności fizycznej lub na kaskach. W komplecie krótszy pasek na rzep, do mocowania na ręce, drzewach i słupach. Zdejmowany klips do pasa ze stali sprężynowej, również umożliwia użycie latarki bez użycia rąk, pozwala zamocować ją na odzieży, oporządzeniu lub rożnych przedmiotach. Istnieje możliwość dokupienia dedykowanego mocowania na kierownicę roweru.

 • WIZARD PRO v3 MAGNET USB
 • profesjonalna latarka kątowa, ręczna / czołówka
 • oryginalny produkt Kanadyjskiej firmy ARMYTEK®
 • NOWA, 10-CIO LETNIA, PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
 • najnowsze technologie, najwyższa jakość
 • wodoodporność IP68 (10m), odporność na upadki z 10m
 • ultra jasna, amerykańska dioda Cree XHP50, 2150lm, 3900 kandeli (WARM)
 • ciepłe światło poprawia widzenie i odwzorowanie barw
 • zasięg skuteczny światła do 130m (3% mniejszy w wersji WARM)
 • miękka, rozproszona wiązka, bez efektu tunelu
 • odbłyśnik z polerowanego aluminium
 • zaawansowana soczewka TIR z dyfuzorem 70°/ 120°
 • szkło hartowane z zielonym antyrefleksem
 • mikroprocesorowe układy scalone: 11 funkcji świecenia
 • łatwe przełączanie pomiędzy funkcjami
 • tryby: Firefly, Main, Turbo, Strobo, Memorized, Tactical
 • wygodny, gumowy przycisk pod kciukiem
 • systemy stabilizacji światła, temperatury i prądu ogniwa
 • wielokolorowa dioda informująca o stanie latarki pod przyciskiem
 • łatwy i czytelny system komunikacji latarki z użytkownikiem
 • informacje o stanie naładowania baterii i temperaturze latarki
 • czujnik fizycznej temperatury układu, automatyczne studzenie
 • automatyczne zwiększanie mocy po wychłodzeniu
 • zasilanie: akumulator Li-Ion 18650 3200mAh, 3,7V, 11,8Wh (japoński Panasonic)
 • zabezpiecz. przeciwwybuchowe i systemem ograniczenia temperatury
 • magnetyczna ładowarka USB z diodami sygnalizującymi
 • japońskie aluminium lotnicze, monolityczny korpus CNC
 • twarda anodyzacja III stopnia, anti scratch
 • nierdzewna koronka ze stali
 • solidny gwint kwadratowy
 • płaski koniec rękojeści, funkcja reflektora i świeczki
 • wygodne paski na głowę i kończyny
 • możliwość mocowania na głowie, ciele i przedmiotach
 • opcja montażu na kierownicy, kasku, drzewach, itd.
 • uchwyt kompatybilny z plecakami i systemem modularnym MOLLE/PALS
 • łatwa zmiana kąta świecenia w uchwycie
 • silny magnes neodymowy w rękojeści
 • zdejmowany klips do pasa i odzieży
 • wymiary: szer. 29 / 24,5 mm, dł. 101 mm
 • waga: 69g
 • funkcje świecenia OFT, (czas pracy):
 • Turbo2 1800lm (1h)
 • Turbo1 900lm (1,7h)
 • Main3 390lm (4h)
 • Main2 165lm (10,5h)
 • Main1 30lm (50h)
 • Firefly3 5,5lm (40 dni)
 • Firefly2 1,5lm (40 dni)
 • Firefly1 0,15lm (200 dni)
 • Strobe3 10Hz 1800lm (2h)
 • Strobe2 1Hz 1800lm (5h)
 • Strobe1 10Hz 165lm (52h)
 • w zestawie:
 • latarka WIZARD PRO v3
 • akumulator 18650
 • ładowarka magnetyczna USB
 • uniwersalny uchwyt
 • paski na głowę
 • pasek na rękę
 • klips
 • zapasowe uszczelki 2 szt.
 • instrukcja (EN)
 • pudełko

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl