Zestawy Survival

Miłośnicy survivalu, trekkingu, backpackingu bądź takich odmian sportów ekstremalnych jak Mil-Sim (skupiający się na odwzorowaniu warunków bojowych przy pomocy wyposażenia i urządzeń używanych w Paintballu i ASG) cenią sobie w asortymencie niezbędnym dla wykonywania poszczególnych hobby przede wszystkim dwie cechy - praktyczność oraz kompaktowość.

 

Bacząc na to, przodujący producenci osprzętu z tematyki survivalu, turystyki oraz militariów (m.in BCB Bushcraft) stworzyli tzw. zestawy survivalowe. W ramach nich spodziewać się możemy całej gamy akcesoriów przydatnych w sytuacjach mniej lub bardziej kryzysowych. Wliczają się do nich np. koc termiczny NRC, krzesiwo, zapałki sztormowe, tabletki do uzdatniania wody, zestaw łowienia ryb (wędka, haczyk), igły, agrafki, opaska zaciskowa, plastry z cynkiem, kompas guzikowy, nożyk, gwizdek ratunkowy, taśma uniwersalna czy piła druciana.

 

Uwzględniając posiadanie tak uniwersalnych i praktycznych narzędzi przetrwania, można śmiało skłonić się do stwierdzenia, iż nasze szanse w sytuacji podbramkowej bardzo mocno wzrosną i przezwyciężymy nasze problemy, również te występujące daleko od cywilizacji.

Zestaw Przetrwania w Pudełku Zestaw Przetrwania w Pudełku
Producent: Texar
Cena: 52,00 zł
szt.
szczegóły
Zestaw Survivalowy NATO Go Pack Zestaw Survivalowy NATO Go Pack
Producent: BCB Bushcraft
Cena: 159,00 zł
szt.
szczegóły
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl