Insect-OUT® Kids, Środek Na Komary i Kleszcze - Spray

Producent: fgw3 GmbH
  • nowość
Galeria Allegro 20210930-_DSC9797-Edit.jpg
  • nowość
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 h
Cena: 40,00 zł 40.00
ilość szt.
Zyskujesz 40 pkt [?]
Na zwrot lub wymianę masz 30 dni

Opis

Oryginalny produkt niemieckiej firmy fgw3 GmbH, która jest jednym z wiodących producentów specjalistycznych środków przeciw insektom. Repelent INSECT-OUT® KIDS zawiera Ikarydynę - skuteczny i jednocześnie bezpieczny środek przeciw ukąszeniom. Nie zawiera alkoholu i dyskusyjnego DEET, a wykazuje podobną skuteczność. Natrętne komary, meszki i muchy są zmorą wakacji i aktywności na świeżym powietrzu. Środek odstrasza: komary, kleszcze, moskity, muchy, meszki, wszy, pchły, pluskwy i większość innych gryzących insektów. Ukąszenia przez owady są nie tylko nieprzyjemne lecz mogą nieść za sobą groźne skutki zdrowotne. W krajach tropikalnych i subtropikalnych, nawet najbardziej pospolite moskity, komary i pluskwiaki przenoszą groźne choroby jak np malaria, dur, gorączka krwotoczna, zapalenia mózgu, leiszmaniozę itd. Największym zagrożeniem czyhającym w polskich lasach nie są drapieżniki lecz kleszcze, które przenoszą boleriozę i KZM.

INSECT-OUT® KIDS - gwarantuje silne i długotrwałe działanie repelencyjne. Odstrasza owady nie zabijając ich, maskuje substancje zapachowe przyciągające owady paraliżując ich zmysły. INSECT-OUT® KIDS jest niemal bezwonny dla człowieka i bezbarwny. Środek może być stosowany bezpośrednio na odkrytą skórę lub na odzież (nie rozpuszcza sztucznych materiałów jak DEET). Środek w bezpiecznym dla dzieci powyżej 2 roku życia stężeniu 10% utrzymuje działanie do 4 godzin. Większe stężenia zmniejszają bezpieczeństwo użytkowania przez dzieci.

Najefektywniejszym obecnie środkiem odstraszającym owady, a jednocześnie bezpiecznym dla zdrowia jest Ikarydyna (sec-butyl 2-(2-hydroxyethyl)piperidine-1-carboxylate). Substancja została wynaleziona przez farmaceutów z firmy Bayer w latach 80tych XX wieku. Środek wykazuje skuteczność na poziomie DEET, jest jednak o wiele bardziej bezpieczny dla zdrowia. Według WHO Ikarydyna „wykazuje doskonałe właściwości odstraszające, porównywalane, a często lepsze od właściwości standardowego DEET”. Produkty na bazie Ikarydyny, po raz pierwszy zostały zastosowane w Europie w 2001 r., zostały docenione przez Consumer Reports w 2016 r. jako jedne z najskuteczniejszych środków odstraszających owady. Wyniki badań na zwierzętach nie wykazały szkodliwego wpływu, nawet wysokich dawek Ikarydyny na układ nerwowy (jak jest w wypadku DEET). Ikarydyna jest bezzapachowa oraz nieszkodliwa, dlatego może być używana przez dorosłych oraz dzieci. Ikarydyna nie wywołuje podrażnień skóry i reakcji alergicznych. Ikarydyna w przeciwieństwie do DEET jest przeznaczona do stosowania bezpośrednio na skórę i różne materiały (np. odzież lub namiot), nie reaguje i nie rozpuszcza tworzyw sztucznych jak DEET.

Preparat w formie wygodnego atomizera z pompką mechaniczną, mgiełka umożliwia dokładne i równomierne rozprowadzenie. Pojemność 100ml wystarczy na setki użyć. Kapturek zabezpiecza przed mimowolnym wyciekiem np. podczas transportu.

Sposób użycia: nanieść równomiernie na skórę lub ubranie. Aby zabezpieczyć twarz, najpierw rozpyl środek w dłonie i rozprowadź na twarzy. Nie spryskiwać oczu i otwartych ran. W razie potrzeby powtórzyć zabieg w przypadku silnej potliwości lub po kąpieli.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: POWODUJE POWAŻNE PODRAŻNIENIE OCZU. Przechowywać z dala od dzieci, w chłodnym, zacienionym i przewiewnym miejscu.

INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA: Jeśli wymagana jest porada lekarska, pokaż opakowanie lub etykietę. W RAZIE KONTAKTU Z OCZAMI: Wyjąć soczewki kontaktowe. Płukać delikatnie oczy pod czystą, bieżącą wodą przez kilka minut. W wypadku uporczywego podrażnienia oczu zasięgnąć porady lekarza i uzyskać pomoc medyczną. Uważać by rozpylony środek nie dostał się do układu oddechowego, ust, nosa i błon śluzowych. Nie nakładać na uszkodzoną lub zaczerwienioną skórę. Nie nakładać na dłonie małych dzieci gdyż mogą włożyć je do buzi. Po powrocie zmyć środek wodą z mydłem. NIE UŻYWAĆ JEDNOCZEŚNIE Z INNYMI ŚRODKAMI.


INSECT-OUT® KIDS – dla dzieci powyżej 2 roku życia
produkt niemieckiej firmy fgw3 GmbH
repelent na bazie Ikarydyny – polecany przez WHO
jeden z najsilniejszych środków na rynku
duże bezpieczeństwo stosowania
stężenie 10% (dla dzieci)
4h ochrony przed komarami
2h ochrony przed kleszczami
skuteczny, odstrasza większość insektów
chroni przed chorobami roznoszonymi przez owady
zabezpiecza przed dokuczliwymi ugryzieniami
odstrasza natrętne robactwo
bezwonny dla człowieka
może być stosowany na skórę i odzież (nie rozpuszcza mat. sztucznych)
wygodny atomizer z pompką - mgiełka
kapturek zabezpieczający,
bardzo wydajny, starczy na setki użyć
pojemność: 100 ml


INSECT-OUT® KIDS odstrasza:
komary
kleszcze
moskity
muchy
meszki
wszy
pchły
pluskwy
i inne

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl