Profesjonalna Latarka Taktyczna PRIME C2 v4 2230lm - WARM

Producent: Armytek
Producent: Armytek
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 h
Cena: 425,00 zł 425.00
ilość szt.
Zyskujesz 425 pkt [?]
Na zwrot lub wymianę masz 30 dni

Opis

Armytek® Optoelectronics to wyspecjalizowana firma z Ontario w Kanadzie. Latarki Armytek® to potężna moc, rozwinięta technologia, funkcjonalność oraz trwałość niespotykana u innych producentów. Zespół badawczo-projektowy firmy Armytek® składa się z naukowców i inżynierów zajmujących się przemysłem wojskowym oraz kosmicznym. Latarki Armytek® budowane są na najlepszych, najnowocześniejszych i wyselekcjonowanych podzespołach produkowanych w Japonii i USA. Użyte materiały i technologie są poddawane brutalnym testom na uszkodzenia mechaniczne, topienie i ekstremalne temperatury. Wszystko to by spełnić surowe wymagania profesjonalistów z oddziałów specjalnych, nurków, ratowników, strażaków i speleologów. Wiele modeli latarek Armytek® jest odporne na upadki z 10-tego piętra i zanurzenie na 50 metrów. Właśnie dlatego wszystkie latarki Armytek® objęte są aż 10-cio letnią, pełną gw.! Zapomnij o wszystkim, co już wiesz o latarkach, Armytek® to zupełnie nowa jakość. "THE MOST TECHNICALLY ADVANCED FLASHLIGHT IN THE WORLD".

PRIME C2 PRO v4 Magnet USB to następca modelu v3. Latarka uległa gruntownemu przeprojektowaniu, zarówno obudowy, elektroniki jak i serca – diody. Latarka PRIME C2 PRO w nowej odsłonie ma dwukrotnie więcej mocy i całkowicie zmienioną wiązkę światła dzięki nowej optyce. Nowy design nie tylko cieszy oko, ale również jest bardzo praktyczny i przemyślany. Latarka PRIME C2 została stworzona do EDC (użytku codziennego), doskonale sprawdzi się w turystyce, warsztacie, myślistwie, wędkarstwie lub jako awaryjne źródło światła w domu. Solidna konstrukcja sprosta wymagania profesjonalnych użytkowników, zapewniając bezawaryjność w najcięższych warunkach. Odporna na działanie wody do głębokości 10m i upadki z wysokości 10m. Nowym sercem latarki jest potężna dioda CREE XHP50.2 o mocy 2230lm, optyka z soczewką skupiającą TIR daje zasięg światła do 121m. Zaawansowana elektronika stabilizuje moc i temperaturę latarki, daje 12 funkcji świecenia oraz dodatkowe możliwości. Latarka w czytelny sposób komunikuje się z użytkownikiem informując o stanie baterii i temperaturze latarki. W komplecie znajduje się pokrowiec na pas, akcesoryjny klips do pasa i odzieży, zestaw zapasowych O-ringów oraz wygodna ładowarka z kablem USB. Latarka jest zasilana wydajnym akumulatorem Li-Ion 18650 3500mAh, który znajduje się w komplecie. Magnes neodymowy wbudowany w nasadę rękojeści umożliwia mocowanie latarki na metalowych przedmiotach. PRIME C2 PRO jest zapakowana w estetyczne pudełko.

Źródło światła stanowi amerykańska dioda CREE XHP50.2 o mocy 2230 lumenów. Wersja Warm o ciepłej białej barwie światła. Bardzo silny snop światła daje zasięg skuteczny do 121m. Odbłyśnik z polerowanego na lustro aluminium. Soczewka TIR skupia światło (70°) zwiększając zasięg, zintegrowany dyfuzor wygładza i rozprasza wiązkę (120°), brak "efektu tunelu". Poświata jest tak silna, że oświetla całe pomieszczenia i drogi. Osłona soczewki wykonana z hartowanego szkła, odpornego na zarysowania i stłuczenie, wykończonego zieloną powłoką antyrefleksyjną. Stalowa koronka chroni optykę przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Elektronika bazująca na mikroprocesorowych układach scalonych daje rozwiniętą funkcjonalność. Latarka posiada 12 funkcji świecenia o mocy zmierzonej na zewnątrz reflektora (OFT): Turbo3 2230lm, Turbo2 1590lm, Turbo1 760lm, Main3 325lm, Main2 140lm, Main1 37lm, Firefly3 4,5lm, Firefly2 0,9lm, Firefly1 0,14lm, Strobe3 10Hz 2230lm, Strobe2 2230lm 1Hz, Strobe1 140lm 1Hz. Szybkie i silne błyski 10Hz 2230llm służą do dezorientacji napastnika, wolne mignięcia 1Hz są doskonałe podczas sytuacji awaryjnych lub do jazdy na rowerze. Opcja inteligentnego włączania latarki w pięciu trybach: zapamiętanej mocy (memorized), trybie niskiej mocy (Firefly), w trybie zwykłym (Main), trybie mocnym (turbo) i płynnego przejścia. Płynna regulacja mocy poprzez przytrzymanie przycisku i puszczenia go w odpowiednim trybie. Latarka posiada Przełączanie funkcji jest szybkie, proste i intuicyjne, a odbywa się za pomocą gumowego przycisku umieszczonego instynktownie pod palcem na głowicy. Włączenie latarki na wyczucie nie stanowi problemu nawet w całkowitej ciemności, a sam przycisk chroniony jest przed przypadkowym wciśnięciem.

Inteligentne systemy czuwają nad stabilizacją siły światła, poborem prądu, przekroczeniem dopuszczalnej temperatury, krytycznym wyładowaniem i uszkodzeniem ogniwa. Pod włącznikiem umieszczono wielokolorową diodę sygnalizującą stan latarki. Kolor, częstotliwość oraz ilość błyśnięć informuje o stanie baterii, temperaturze układu i przełączaniu pomiędzy funkcjami. LOW BATTERY LEVEL INDICATOR - dioda pod przyciskiem informuje o stanie baterii. Kolor zielony informuje o naładowaniu 100-75%, żółty poniżej 75%, pomarańczowy poniżej 25% i czerwony poniżej 10%. HIGH TEMPERATURE LEVEL INDICATOR - kiedy temperatura latarki przekroczy poziom ostrzegawczy wskaźnik LED miga z większą częstotliwością. Przy poziomie krytycznym zmienia się częstotliwość i kolor światła wskaźnika. ACTIVE TEMPERATURE CONTROL - latarka posiada zewnętrzny radiator, jednak przy dużej mocy trybu Turbo może się przegrzewać powyżej temperatury 58°C, system stopniowo obniża jasność do przestudzenia. CONSTANT LIGHT - program odpowiadający za ciągłość mocy świecenia, wykorzystuje maksymalne możliwości baterii oraz diody stabilizując prąd. Chroni baterię przed krytycznym przegrzaniem i spadkiem napięcia. DIGITAL LIGHT STABILIZATION & SAFE SOFT-START SYSTEM - monitoruje woltaż, włącza latarkę na dopuszczalnym poziomie świecenia i stopniową ją obniża kiedy napięcie akumulatora drastycznie spada. Przedłuża to czas działania latarki na baterii przy użyciu całej dostępnej energii, wydłuża również żywotność akumulatora.

Latarka jest zasilana wysokiej klasy akumulatorem Li-Ion 18650 3500mAh, 3,7V, 13Wh. Ogniwo pozbawione PCB, dzięki czemu może pracować pod dużym obciążeniem. Latarka nie wymaga PCB ponieważ sama posiada rozwinięte zabezpieczenia. Nowy standard ogniw z płaskimi biegunami. Zabezpieczenie przeciwwybuchowe i samodzielny systemem ograniczenia temperatury, zintegrowane w ogniwie. Kompaktowa ładowarka magnetyczna ze złączem USB, umożliwia ładowanie pod komputerem, powerbankiem, ładowarką smartfona lub samochodową. Ładowarka posiada kolorowe diody informujące o stanie ładowania lub złym podłączeniu do gniazda latarki. Pełne ładowanie akumulatora trwa ok. 3,7 h.

Klasyczna konstrukcja prosta z włącznikiem na głowicy. Korpus latarki z japońskiego, wysokogatunkowego aluminium lotniczego. Głowica, tubus i tail cap wykonane w technologi CNC z jednego kawałka aluminium. Monolityczna budowa zapewnia największą wytrzymałość. Konstrukcja została poddana wymagającym testom na miażdżenie, upadki, mrożenie, przegrzanie i topienie. Odporna na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Latarka jest całkowicie odporna na penetrację kurzu i ciał stałych w najwyższym standardzie IP68, wodoodporna w zanurzeniu do 10m na 2h. Latarka jest odporna na upadki z wysokości 10m. Wyprofilowanie obudowy gwarantuje pewny chwyt, nawet w grubych rękawicach i wzmacnia jej wytrzymałość mechaniczną. Koronka wykonana z twardej stali nierdzewnej. Matowa powłoka anodyzowana zabezpieczona przed trwałymi zarysowaniami (anti-scratch), twarda anodyzacja III stopnia 400 HV. Odczepiany klips do pasa wykonany ze stali sprężynowej. Płaski koniec rękojeści umożliwia na pionowe postawienie latarki funkcja "świeczki", możliwe jest również położenie latarki płasko, funkcja "reflektora". Latarka jest zabezpieczona przed swobodnym toczeniem na płaskich powierzchniach Jedyny odkręcany element to tailcap, który łączony jest z korpusem za pomocą grubego gwintu kwadratowego - odpornego na uszkodzenia. Dwa gumowe O-ringi zabezpieczają wnętrze przed penetracją wody (w komplecie zapasowe uszczelki). Gwint i uszczelki zabezpieczone smarem Nyogel.

Zestaw akcesoriów do przenoszenia i mocowania latarki. Latarka może być założona na pas, plecak, odzież lub wraz z uchwytem na kierownicę (brak w zestawie). Silny magnez neodymowy umieszczony w podstawie rękojeści daje opcję mocowania latarki na przedmiotach metalowych, także zaokrąglonych - korzystanie bez użycia rąk. Zdejmowany klips do pasa ze stali sprężynowej, także umożliwia użycie latarki bez użycia rąk, pozwala zamocować ją na odzieży, daszku czapki, oporządzeniu lub innych przedmiotach. Pokrowiec-kabura do noszenia na pasie lub oporządzeniu. Pokrowiec wykonany z taśmy nylonowej i miękkiej pianki od wewnątrz, klapa zamykana na rzep Velcro. Boczne gumy ściągające chronią latarkę przed wypadnięciem przy otwartej klapie (latarka w gotowości). Szeroka szlufka na pas wszyta na stałe. Ucho D-Ring umożliwia zawieszenie pokrowca na smyczy.

Korpus latarki z japońskiego, wysokogatunkowego aluminium lotniczego. Głowica, tubus i tail cap wykonane w technologi CNC z jednego kawałka aluminium. Monolityczna budowa zapewnia największą wytrzymałość. Konstrukcja została poddana wymagającym testom na miażdżenie, upadki, mrożenie, przegrzanie i topienie. Odporna na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Latarka jest całkowicie odporna na penetrację kurzu i ciał stałych w najwyższym standardzie IP68, wodoodporna w zanurzeniu do 10m na 5h (nadaje się do nurkowania). Latarka jest odporna na upadki z wysokości 10m. Wyprofilowanie obudowy gwarantuje pewny chwyt, nawet w grubych rękawicach i wzmacnia jej wytrzymałość mechaniczną. Koronka wykonana z twardej stali nierdzewnej. Przeprojektowana głowica posiada rozbudowany radiator dla lepszego chłodzenia. Matowa powłoka anodyzowana zabezpieczona przed trwałymi zarysowaniami (anti-scratch), twarda anodyzacja III stopnia 400 HV (z zewnątrz i w środku). Odczepiany klips do pasa wykonany ze stali sprężynowej. Płaski koniec rękojeści umożliwia na pionowe postawienie latarki funkcja "reflektora", możliwe jest również położenie latarki płasko, funkcja "świeczki". Jedyny odkręcany element to tailcap, który łączony jest z korpusem za pomocą grubego gwintu kwadratowego - odpornego na uszkodzenia. Dwa gumowe O-ringi zabezpieczają wnętrze przed penetracją wody (w komplecie zapasowe uszczelki). Gwint i uszczelki zabezpieczone smarem Nyogel.

oryginalny produkt kanadyjskiej firmy ARMYTEK®

10-CIO LETNIA, PEŁNA GW.

najnowsze technologie, najwyższa jakość

wodoodporność IP68 (10m), odporność na upadki z 10m

ultra jasna, amerykańska dioda CREE XHP50.2 2230lm WHITE

temperatura światła ok. 4000K – ciepłe białe

zasięg skuteczny światła do 121m

miękka, rozproszona wiązka, bez efektu tunelu

odbłyśnik z polerowanego aluminium

zaawansowana soczewka TIR - 70° / 120°

szkło hartowane z zielonym antyrefleksem

mikroprocesorowe układy scalone: 12 funkcji świecenia

łatwe przełączanie pomiędzy funkcjami

tryby: Firefly, Main, Turbo, Strobo, Memorized, Cycling

wygodny, gumowy przycisk pod kciukiem

systemy stabilizacji światła, temperatury i prądu ogniwa

łatwy i czytelny system komunikacji latarki z użytkownikiem

informacje o stanie naładowania baterii

czujnik fizycznej temperatury układu, automatyczne studzenie

zasilanie: akumulator Li-Ion 18650 3500mAh, 3,7V, 13Wh

zabezp. przeciwwybuchowe i systemem ograniczenia temperatury

magnetyczna ładowarka USB z kolorowymi diodami

japońskie aluminium lotnicze, monolityczny korpus CNC

twarda anodyzacja III stopnia 400HV, anti scratch

solidny gwint kwadratowy

gwint i O-ringi zabezpieczone smarem Nyogel

płaski koniec rękojeści, funkcja świeczki

możliwość mocowania na ciele i przedmiotach

opcja montażu na kierownicy

silny magnes neodymowy w rękojeści

zdejmowany klips do pasa i odzieży

wymiary: s25,4 mm, dł. 117,7 mm

waga: 68g / 118g z akumulatoremfunkcje świecenia / czas pracy:

Turbo3 2230lm / 2 h 48 min (570lm po 30 sek)

Turbo2 1590lm / 2h 48 min (570lm po 1,5 min)

Turbo1 760lm / 2 h 44 min (570lm po 22 min)

Main3 325lm / 5 h 20 min

Main2 140lm / 12 h 30 min

Main1 37lm / 40 h 30 min

Firefly3 4,5lm / 12 dni

Firefly2 0,9lm / 40 dni

Firefly1 0,14lm / 200 dni

Strobe3 10Hz 2230lm / 5,75 h (570lm po 2 min)

Strobe2 2230lm 1Hz / 12 h (570lm po 10 min)

Strobe1 140lm 1Hz / 55 hw zestawie:

latarka PRIME C2 PRO MAGNET USB

akumulator 18650 3500mAh

ładowarka magnetyczna USB

pokrowiec na pas i oporządzenie

klips na pas i odzież

zapasowe uszczelki 2 szt.

instrukcja (PL)

pudełko

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl